Moulting Support 2kg
€0,93
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
MENGELING VAN WILDZADEN EN OLIEHOUDENDE ZADEN
Ter bevordering van de rui.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Gewicht | 2kg |
| Samenstelling | Klaverzaad – radijszaad – graszaad – gepelde haver – uienzaad – koolzaad – witte millet – raapzaad – gele millet – hennepzaad – kanariezaad – witte sorghum ‘dari’ – sesamzaad – bruine lijnzaad – rode sorghum ‘dari’ – zilvervliesrijst – rode millet – cardy – distelzaad – perillazaad bruin – nigerzaad |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 17, 30 % – ruw vet 27, 80 % – ruwe celstof 8, 20 % – ruwe as 3, 80 % |
| Voedingsadvies: | 3 kg / 100 kg voer. Ruiseizoen: dagelijks verstrekken. |
| Kenmerken | Ter bevordering van de rui |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 11.0 |
| Breedte | 18.0 |
| Hoogte | 34.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 11 × 18 × 34 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.