Olympia 49 – Kweek & Jonge Duiven met Kleine Maïs 25kg
€23,70
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Hoogwaardige kweek- en jonge duiven mengeling met popcorn en merano maïs. Toevoeging van extra rode sorgho en dari, dewelke een hoger eiwitgehalte bevatten dan maïs, zorgen voor een ideale eiwit-koolhydraat balans voor jonge duiven.
De aanwezigheid van een variatie van 36% peulvruchten (dunpeas, vitsen, kleine gele erwten, kleine groene erwten en winterpeas) zorgen voor de juiste balans van eiwitten die uw duiven nodig hebben gedurende de kweekperiode.
Ideaal voor de kweek en de opgroei van jonge duiven.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Gewicht | 25kg |
| Samenstelling | Tarwe – dunpeas – rode sorgho – kleine cribbs maïs – popcorn maïs – dari – kleine groene erwten – vitsen – cardy – kleine gele erwten – Katjang Idjoe – gestreepte zonnebloempitten – kempzaad – raapzaad – winterpeas |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 52, 46% – ruw eiwit 15, 82% – ruwe celstof 6, 36% – ruw vet 5, 70% – ruwe as 2, 34% – lysine 0, 82% – fosfor 0, 35% – methionine 0, 19% – calcium 0, 11% |
| Kenmerken | 36% peulvruchten |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Jong (<1 jaar) |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 13.0 |
| Breedte | 41.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 62.0 |
| Afmetingen | 13 × 41 × 62 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.