Olympia 51 – Kweek & Sport First Class 20kg
€24,50
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Unieke kweek- en sportmengeling zonder erwten, zonder maïs en zonder rode sorgho.
Door het gebruik van alternatieve eiwitbronnen (vitsen, getoaste soja, linzen en katjang idjoe) biedt deze mengeling een uniek aminozurenpatroon. Door het gebruik van extra witte dari ipv rode sorgho wordt de voedingswaarde optimaal verhoogd vanwege het gunstigere aminozurenpatroon van extra witte dari.
In de praktijk zien we ook zeer goede kweekresultaten als deze mengeling wordt gecombineerd met traditionele kweekmengelingen zoals PREMIUM SUPER KWEEK of OLYMPIA 49-KWEEK & JONGE DUIVEN (met kleine mäis). Hierbij lijkt de beste verhouding 2/3 traditioneel en 1/3 OLYMPIA 51- KWEEK & SPORT FIRST CLASS te zijn.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Witte dari – witte tarwe – vitsen/wikken – cardy – gepelde haver – kempzaad – getoaste soja – linzen – Katjang Idjoe – witte millet – paddy rijst |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 43, 30% – ruw eiwit 16, 55% – ruw vet 8, 75% – ruwe celstof 7, 88% – ruwe as 2, 64% – lysine 0, 75% – fosfor 0, 35% – methionine 0, 24% – calcium 0, 14% |
| Kenmerken | Uniek aminozurenpatroon |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.