Original Kweek 25kg
€21,30
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Kweekmengeling voor duiven met Franse cribbs mais, Plata mais en Merano mais.
De unieke kenmerken zijn een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding en een hoog eiwitgehalte.
Afgestemd op de behoeften van duiven in het kweekseizoen, rijk aan 14 verschillende ingrediënten.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Gewicht | 25kg |
| Samenstelling | Cribbs maïs – tarwe – groene erwten – gele erwten – witte dari – sorgho rood – cardy – erwten maple peas – Merano mais – Plata mais – erwten – dunpeas – peenerwten – vitsen/wikken – kleine gele erwten |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 63, 7 % – ruw eiwit 13, 9 % – ruwe celstof 4, 4 % – ruw vet 3, 4 % – ruwe as 1, 8 % – lysine 0, 67% – fosfor 0, 30% – methionine 0, 16% – calcium 0, 07% |
| Kenmerken | Uitstekende prijs/kwaliteit verhouding, hoog eiwitgehalte |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 13.0 |
| Breedte | 41.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 62.0 |
| Afmetingen | 13 × 41 × 62 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.