Premium Verkerk Sport 20kg
€22,15
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Veelzijdige sportmengeling met 32 verschillende ingrediënten.
Zeer energierijk door hoogwaardige granen en zaden.
Met deze energierijke sportmengeling kan men in combinatie met PREMIUM VERKERK LIGHT inspelen op de wisselende behoeften van de duiven: recupereren, rusten en opvoederen.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Mais cribbs – mais plata – tarwe wit – cardy – sorgho wit – maïs merano – dari extra wit – kleine cribbs mais – peenerwten – sorgho rood – erwten maple peas – soya getoast – erwten dunpeas – kempzaad – vitsen – erwten groen – kadjang idjoe – erwten – gestreepte zonnepitten – paddy rijst – haver gepeld – gerst – lijnzaad – boekweit – mariendistel – millet geel – popcorn mais – quinoa – sesamzaad – witzaad – linzen – koolzaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 57, 20% – ruw eiwit 13, 50% – ruw vet 7, 00% – ruwe celstof 5, 80% – ruwe as 2, 10% – lysine 0, 60% – fosfor 0, 30% – methionine 0, 20% – calcium 0, 10% |
| Kenmerken | Energierijk |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.