Premium Super Kweek 20kg
€22,15
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Bevat hoogwaardige bestanddelen zoals kleine cribbs mais en getoaste soja, als bron van licht verteerbare eiwitten, met een optimale voedingswaarde en opname. Specifiek afgestemd op de behoeften in de kweekperiode.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Kleine cribbs maïs – kleine groene erwten – dari wit – extra rode sorgho – getoaste sojabonen – witte tarwe – kleine gele erwten – cardy – dunpeas – maple peas – popcorn maïs – vitsen – winterpeas – boekweit – linzen – katjang idjoe |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 55, 10% – ruw eiwit 17, 11% – ruw vet 5, 65% – ruwe celstof 5, 54% – ruwe as 2, 44% – lysine 0, 90% – fosfor 0, 33% – methionine 0, 21% – calcium 0, 09% |
| Kenmerken | Licht verteerbare eiwitten |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.