Premium Jelle Jellema 20kg
€22,40
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Een veelzijdige allround mengeling samengesteld uit 21 hoogwaardige ingrediënten dewelke men mits kleine aanpassingen, het hele jaar door als zware fond liefhebber kan voeren:
Tijdens de winter/rust periode en het sportseizoen voor de kortere afstanden aangevuld met paddy rijst. Paddy rijst voor het hoog gehalte aan ruwe celstof (5-7%) en de vele voedingsvezels dewelke helpen bij de regulatie van de darmtransit en goede darmwerking.
Tijdens het kweek-en rui seizoen en voor de langere afstanden tijdens het sportseizoen aangevuld met PREMIUM JELLE JELLEMA POWER voor het invullen van de hogere vet-en eiwitbehoeften.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Mais cribbs – mais bordeaux – witte tarwe – extra witte dari – paddy rijst – cardy – sorgho extra rood – kleine gele erwten – kleine cribbs mais – peenerwten – erwten maple peas – wikken – gepelde haver – zilvervliesrijst – getoaste sojabonen – kadjang idjoe – linzen – kempzaad – boekweit – erwten dunpeas – kanariezaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 58, 1% – ruw eiwit 13, 6% – ruwe celstof 6, 5% – ruw vet 5, 8% – ruwe as 2, 2% |
| Kenmerken | 21 ingrediënten > zware fond |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.