Redstone 20kg
€23,50
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
MINERAALVOEDER VOOR DUIVEN: ROODSTEEN
Rijk aan mineralen en sporenelementen.
Draagt bij aan een goede spijsvertering.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Roodsteen |
| Analytische bestanddelen | Calcium 0, 53% – natrium 0, 04% – fosfor 0, 01% – lysine 0% – methionine 0% |
| Voedingsadvies: | Het hele jaar: onbeperkt en vrij ter beschikking stellen in apart bakje. Kweekseizoen: Voor en na de leg hebben duivinnen hier extra behoefte aan. |
| Kenmerken | Rijk aan mineralen en sporenelementen |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 50.0 |
| Breedte | 9.0 |
| Hoogte | 33.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 50 × 9 × 33 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.