Basic 4 Seizoenen 20kg
€13,55
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
De perfecte allround mengeling voor uw duiven zonder gerst.
Een mooie veelzijdige samenstelling met Franse maïs, 4 soorten erwten en gestreepte zonnebloempitten.
Kan het hele jaar door gevoerd worden. Bovendien is deze mengeling super scherp geprijsd.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Tarwe – gele erwten – Franse maïs – maïs cribbs – witte dari – rode sorgho – erwten dunpeas – cardy – maïs plata – erwten maple peas – maïs merano – groene erwten – witte millet – gele millet – gestreepte zonnebloempitten |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 64, 5 % – ruw eiwit 13, 0 % – ruw vet 3, 9 % – ruwe celstof 4, 7 % – ruwe as 1, 8 % |
| Kenmerken | Prijsvriendelijk en veelzijdig |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 13.0 |
| Breedte | 41.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 62.0 |
| Afmetingen | 13 × 41 × 62 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.