Enzymix 7/43 Modern System Opbouw Extra 20kg
€22,70
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Een opbouwmengeling voor het sportseizoen.
Ideale balans tussen eiwitten en koolhydraten in opbouw naar een vlucht.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Kleine cribbs maïs – dari – witte tarwe – cardy – maple peas – kleine groene erwten – kleine gele erwten – popcorn maïs – extra rode sorgho – paddy rijst – getoaste sojabonen – gerst – vitsen/wikken – dunpeas – Katjang Idjoe – duivenrijst – boekweit |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 56, 41% – ruw eiwit 14, 87% – ruwe celstof 6, 73% – ruw vet 5, 69% – ruwe as 2, 23% – lysine 0, 70% – fosfor 0, 30% – methionine 0, 18% – calcium 0, 08% |
| Kenmerken | Ideale balans tussen eiwitten en koolhydraten |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.