Gluco Sport 450g
€2,23
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
VITAMINENPREPARAAT MET TRAGE EN SNELLE SUIKERS VOOR EEN ENERGIEBOOST
Trage suikers (maltodextrine) en snelle suikers (dextrose) de dag voor de inkorving ter verbetering van de vluchtprestaties.
Vitaminen (A-D3-B1-B2-B3-B6-B12-C-E-K3 en foliumzuur) bevorderen het vormpeil en ondersteunen bovendien de weerstand en recuperatie. v
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,45 kg |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Samenstelling | Maltodextrine – dextrose – fructooligosacchariden |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 0% – ruw vet 0% – ruwe celstof 0% – ruwe as 0, 50% – calcium 0% – fosfor 0% – natrium 0% – lysine 0% – methionine 0% |
| Toevoegingsmiddelen | VITAMINEN: 3a672a Vitamine A 400000 IE – 3a671 Vitamine D3 120000 IE – 3a300 Vitamine C (ascorbinezuur) 2500 mg – 3a315 Vitamine B3 (nicotinamide) 750 mg – 3a700 Vitamine E (all-rac-alfa-tocopheryl acetaat) 250 mg – Vitamine B2 (riboflavine) 175 mg – 3a710 Vitamine K3 (menadion natriumbisulfiet) 91 mg – 3a831 Vitamine B6 (pyridoxine HCl) 100 mg – Vitamine B1 (thiamine HCl) 75 mg – 3a316 Foliumzuur 20 mg – Vitamine B12 (cyanocobalamine) 5 mg. |
| Voedingsadvies: | 25 gr / 2 l drinkwater. Sportseizoen: 1 à 2 dagen voor de inkorving (zeker bij hoge temperaturen). |
| Kenmerken | Vitaminenpreparaat met trage en snelle suikers voor een energieboost |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Pot |
| Lengte | 10.5 |
| Breedte | 10.5 |
| Hoogte | 11.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 10,5 × 10,5 × 11 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.