Growth-Energy-Moulting Mix 4kg
€5,38
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
AANVULLENDE EXTRA OPKWEEK- EN KRACHTVOEDING, MULTIFUNCTIONEEL INZETBAAR TIJDENS DE VERSCHILLENDE SEIZOENEN
Een uitgebalanceerde toevoeging van voedingsstoffen aan de graanmengeling, voorzien van de nodige extra eiwitten en vetten.
Bevat vitaminen, mineralen en sporenelementen die voldoen aan de dagelijkse behoeften voor de duiven.
Seizoensgebonden behoeften kunnen bovendien ingevuld worden door het te bevochtigen met één van onze vloeibare supplementen.
Duiven nemen het zeer graag op naast de dagelijkse graanmengeling.
Een leverancier van essentiële aminozuren tijdens de rui en ter voorbereiding van een optimale conditie van de toekomstige kweekkoppels en vliegduiven.
Zorgt dat spuitende jongen in en rondom de nestschaal tot het verleden behoren en zorgt dat de jongen zich sterk verder ontwikkelen.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Gewicht | 4kg |
| Samenstelling | Bakkerijproducten – witte sorghum – tarwe wit – tarwe – suiker – sojaolie – maïsglutenvoer – cardy – mais – klaverzaad – wortelzaad – wikken – gist – radijszaad – sorghum rood – katjang idjoe – linzen – dextrose – soja-eiwitconcentraat – maisgluten – palmvet – tarweglutenvoer – millet geel – uienzaad – raapzaad – boekweit – millet wit – haver gepeld gebroken – zonnebloempitten gepeld – millet rood – mariendistel – boekweit gepeld – chiazaad – perillazaad bruin |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 16, 80% – ruw vet 14, 70% – ruwe celstof 4, 60% – ruwe as 3, 90% |
| Voedingsadvies: | 165 gr / 1 kg voer (of 5 gr/duif per dag) 330 gr / 1 kg voer (of 10 gr/duif per dag tijdens kweek met nestjongen) Max. 50% van het dagrantsoen |
| Kenmerken | Inzetbaar tijdens verschillende seizoenen |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 14.0 |
| Breedte | 21.0 |
| Hoogte | 31.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 14 × 21 × 31 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.