Mineral-Oligo 400g
€1,54
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
PREPARAAT VAN MINERALEN, OLIGO-ELEMENTEN EN VITAMINE B12
Aangewezen ter ondersteuning bij zware inspanningen, waarin mineraaltekorten (calcium, natrium, magnesium, fosfor) kunnen ontstaan. Bvb tijdens de kweek en het opgroeien van de jongen, in herstelperiodes, bij vermoeidheid na de vlucht en tijdens de rui.
Vitamine B12 ondersteunt de stofwisseling en verbetert de conditie.
Oligo-elementen in chelaatvorm (zink, ijzer en koper) zorgen voor een optimale opname van de voedingsstoffen uit het voer.
Natriumseleniet vormt een bron van selenium, dat een essentieel oligo-element in de voeding is en helpt bij een goede stofwisseling.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,4 kg |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| Samenstelling | Propyleenglycol – calciumchloride – mononatriumfosfaat – magnesiumchloride |
| Analytische bestanddelen | Ruw eiwit 0% – ruw vet 0% – ruwe celstof 0% – ruwe as 1, 26% – calcium 0, 60% – fosfor 0, 31% – natrium 0, 23% – lysine 0% – methionine 0% – magnesium 0, 15% – vocht 96% |
| Toevoegingsmiddelen | SPORENELEMENTEN: Zink (zinkchelaat van glycine) (3b607) 1500 mg – Ijzer (ijzer(II)chelaat van glycine) (3b108) 600 mg – Koper (koperchelaat van glycine) (3b413) 500 mg. Selenium (natriumseleniet) (3b801) 50 mg. VITAMINEN: Vitamine B12 (cyanocobalamine) 10000 μg. |
| Voedingsadvies: | 5 ml / 2 l drinkwater. Kweek-en ruiseizoen: 2 à 3 dagen per week. Sportseizoen: 2 à 3 dagen per week. Na medische behandeling: 2 à 3 dagen per week. |
| Kenmerken | Preparaat van mineralen, oligo-elementen en vitamine b12 |
| Producttype | Supplementen & bijproducten |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Fles |
| Lengte | 6.5 |
| Breedte | 6.5 |
| Hoogte | 21.0 |
| Diersoort | |
| Afmetingen | 6,5 × 6,5 × 21 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.