Premium Verkerk Light 20kg
€22,15
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Zeer licht verteerbare mengeling met laag vetgehalte.
Hoog koolhydraatgehalte.
Met deze licht verteerbare rustmengeling kan men in combinatie met PREMIUM VERKERK SPORT inspelen op de wisselende behoeften van de duiven: recupereren, rusten en opvoederen.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Gewicht | 20kg |
| Samenstelling | Tarwe wit – dari extra wit – gerst – cardy – paddy rijst – vitsen – linzen – sorgho extra rood – kadjang idjoe – boekweit – sorgho rood – haver gepeld – lijnzaad |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 58, 8% – ruw eiwit 12, 5% – ruwe celstof 6, 2% – ruw vet 4, 6% – ruwe as 2, 0% – lysine 0, 5% – fosfor 0, 3% – methionine 0, 2% – calcium 0, 1% |
| Kenmerken | Licht verteerbaar, laag vetgehalte en hoog koolhydraatgehalte |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 9.0 |
| Breedte | 38.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 74.0 |
| Afmetingen | 9 × 38 × 74 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.