Original Jonge Duiven 25kg
€21,30
Op voorraad
Gratis verzending vanaf €69
- 14 dagen retourgarantie
- Betrouwbare en veilige winkelervaring
- Gegarandeerde klanttevredenheid
Beschrijving
Vanaf ± 5-6 weken na het spenen tot 2 weken voor het opleren geleidelijk aan in te schakelen in combinatie met ORIGINAL KWEEK.
Deze licht verteerbare mengeling is ideaal voor trainingen en het snelheidspel tot 3 vlieguren met jonge duiven.
Gedurende het sportseizoen (tot 3 vlieguren) kan ORIGINAL JONGE DUIVEN tijdens de laatste voederbeurten voor de inkorving aangevuld worden met PREMIUM HI-DIGEST ENERGY, een licht verteerbare en vetrijkere mengeling.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Gewicht | 25kg |
| Samenstelling | Cribbs mais – rode sorgho – tarwe – witte dari – gerst – gele erwten – cardi – groene erwten – gepelde haver – erwten maple peas – paddy rijst – merano mais – erwten dunpeas – boekweit – millet geel – gestreepte zonnebloempitten – raapzaad – koolzaad – peenerwten – kleine gele erwten |
| Analytische bestanddelen | Koolhydraten 62, 7 % – ruw eiwit 12, 5 % – ruw vet 5, 8 % – ruwe celstof 5, 8 % – ruwe as 1, 9 % – lysine 0, 50% – fosfor 0, 30% – methionine 0, 17% – calcium 0, 07% |
| Kenmerken | Uitstekende prijs/kwaliteit verhouding |
| Producttype | Mengelingen |
| Levensfase | Jong (<1 jaar) |
| Diersoort | Duif |
| Merken | BEYERS |
| Verpakkingstype | Zak |
| Lengte | 13.0 |
| Breedte | 41.0 |
| Diersoort | |
| Hoogte | 62.0 |
| Afmetingen | 13 × 41 × 62 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.